Kancelaria – Katarzyna Hetzig

Nasza Kancelaria Podatkowa dostosowuje wszystkie aspekty współpracy do potrzeb klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i powierzonego nam zadania. Powierzając nam swoje sprawy księgowe, kadrowo-płacowe i rachunkowe zapewniasz sobie spokój. Dzięki outsourcingowi usług księgowych zyskujesz również cenny czas, który możesz przeznaczyć na realizację celów biznesowych, projektów i rozwój firmy. Unikniesz również zbędnych wydatków na zakup rzeczy potrzebnych do prowadzenia działalności.

We współpracy z klientami nasza firma kieruje się profesjonalizmem i rzetelnością. Istotna jest również dla nas poufność oraz rzetelność umożliwiającą naszym klientom bezpieczny i dynamiczny rozwój.

Nasze usługi kierujemy do spółek z ograniczoną odpowiedzialności, średnich przedsiębiorstw i małych firm.

Oferujemy kompleksową obsługę zarówno większych podmiotów gospodarczych, jak i również mikroprzedsiębiorców.

Służymy fachowym doradztwem w zakresie zakładania, prowadzenia, modyfikacji i likwidacji działalności gospodarczej. Oferujemy usługi reprezentacji klienta podczas kontaktu z Urzędem Skarbowym lub ZUS.

Głównym celem działania naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług uwzględniająca potrzeby i problemy naszych klientów. Ścisła współpraca pomiędzy nami a klientem jest bardzo dla nas istotna, dzięki czemu jesteśmy w krótkim czasie wypracować optymalne rozwiązanie zapewniające możliwość rozwoju klientom.